Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 

Introduction » Хоби прибор » Дрво » Дрвена кутија саксија 35x13x12 cm


        

Дрвена кутија саксија 35x13x12 cm

дрвени полупроизводи за декорирање

 

Достапност: Кај тебе за 1 - 3 работни денови
Код на производ: MXH3726
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 8586019714203
Цена без ДДВ : 373 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
440 мкд

into the basket:
  парче  

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

ZjU2Z
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот