Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 
Reels Image

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Материјал за декупаж

Материјал за декупаж


мкд
мкд
 

Цена 37 мкд


 

Цена 185 мкд

ново

 

Цена 103 мкд

ново

дрвена велигденска декорација

 

Цена 235 мкд

ново

 

Цена 229 мкд


 

Цена 185 мкд

ново

 

Цена 729 мкд


 

Цена 479 мкд


Дрвени исечоци за украсување

 

Цена 83 мкд


 

Цена 309 мкд


дрвен часовник погоден за доработка

 

Цена 235 мкд


дрвен производ за доработка

 

Цена 299 мкд
 

Цена 409 мкд


дрвен производ за доработка

 

Цена 1,090 мкд


производ од вештачка кожа погоден за доработка

 

Цена 449 мкд


производ од вештачка кожа погоден за доработка

 

Цена 599 мкд


производ од вештачка кожа погоден за доработка

 

Цена 265 мкддекоративни налепници

 

Цена 265 мкд


Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

OGNhZ
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница
{SECOND_IMAGE}
{SECOND_NAME}
На залиха Број: {SECOND_NUMBER} Цената: {SECOND_PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница