Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 
Reels ImageЌе ги наградиме оние кои со нас чекаат!

Сите кои со нас ги чекаат своите пакети им подаруваме попуст ваучер! Пријатно не изненадивте со огромната заинтересираност и количината на нарачки, ВИ БЛАГОДАРИМЕ. Поради празничната пауза и распородажбата на одредени производи се случувало да задоцниме со рокот на доставата. Имаме за Вас подарок, и тоа попуст од 15% на вкупната нарачка.

  • Во случај да Вашиот пакет го чекате повеќе од 10 дена,

Ви подаруваме ПОПУСТ ваучер со 15% намаление.


Доволно е да не контактирате преку e-mail со бројот на задоцнетата нарачка

а ние ќе Ви испратиме ВАУЧЕР за попуст.

Со поздрав, Вашиот тим slikarskipribor.mk

 

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

ODM4YzI1M
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница
{SECOND_IMAGE}
{SECOND_NAME}
На залиха Број: {SECOND_NUMBER} Цената: {SECOND_PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница