Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 

Introduction » Прибор за техничко цртање » Метален шестар со резервен графит LENIAR


        

Метален шестар со резервен графит LENIAR

прибор за цртање

 

Достапност: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Код на производ: LEN90111
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057901113
Цена без ДДВ : 97 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
115 мкд

into the basket:
  парче  

Клиентите ги купуваат и овие производи

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

MmE1YW
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот