Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Menu

 

Introduction » Подготовка за сликање » Ретуширачки лак за маслено сликање TALENS


        

Ретуширачки лак за маслено сликање TALENS

уметнички прибор Royal TALENS

 

Достапност: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Код на производ: RTLRE24
Производител: Royal Talens
Изберете големина на шишенце
Цена без ДДВ : 338 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
399 мкд

into the basket:
  парчиња  

НАЈПРОДАВАНИ

Znaš savrešno srpski jezik? Postani deo našeg tima u Skoplju!

27.06.2022

Zdravo! Da li znaš za ARTMiE?Ako se nekim delom svoje ličnosti baviš umetnošću, posebno crtanjem i...

EAA 2021 Жири Интервју - Бугарија

11.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?

EAA 2021 Жири Интервју - Италија

10.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?

EAA 2021 Жири Интервју - Романија

09.08.2021

Омилена техника? Цртање или сликање?

Created by the system www.fast-webshop.com

YTQ5ZmY2