Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 

Introduction » 400 совети за подароци » Сет акрилни бои ArtCreation ESSENTIALS 6 x 75 ml


        

Сет акрилни бои ArtCreation ESSENTIALS 6 x 75 ml

Сет акрилни бои ArtCreations

 

Достапност: Кај тебе за 1 - 3 работни денови
Код на производ: RTL3582806M
Производител: Royal Talens
EAN code: 8712079265113
Цена без ДДВ : 669 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
790 мкд

into the basket:
  пакување  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

НАЈПРОДАВАНИ

Plaster art во ARTMIE - го пробавме жешкиот тренд на сопствена кожа

30.05.2023

Денес ќе споделиме со вас едно неверојатно искуство од нашата работилница за Plaster уметност, каде сите...

Од скицирање до сликање: акрилните маркери KREUL Triton се во чекор со вас

26.05.2023

Дали сте уметник, креативна душа или илустратор и барате разноврсна и одлична алатка за изразување на...

Откријте ги најдобрите комбинации на бои во сликањето

25.05.2023

Ако сакате да создадете одлична слика што навистина го привлекува вниманието, важно е не само да ги изберете...

Country Agent - Bulgaria

03.05.2023

Хеј! Ако уметноста ти е блиска, сигурно знаеш за нас! Ние сме најпознатата е-продавница за сликарски...


Created by the system www.fast-webshop.com

OGZlYzBkZj