Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 

Introduction » Хоби прибор » Алати и инструменти » Сет алати за вдлабнување -резбање Soft-Grip


        

Сет алати за вдлабнување -резбање Soft-Grip

3-делен сет Royal & Langnickel за резбање

 

Достапност: Кај тебе за 1 - 3 работни денови
Код на производ: RLGRD95
Производител: Royal & Langnickel
EAN code: '090672115133
Цена без ДДВ : 253 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
299 мкд

into the basket:
  парче  

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

MWQwZT
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот