Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 

Introduction » Прибор за техничко цртање » Технички моливи и пенкала » Фломастер за техничко цртање SAKURA Pigma Micron SEPIA - изберете дебелина


        

Фломастер за техничко цртање SAKURA Pigma Micron SEPIA - изберете дебелина

фломастер во боја за техничко цртање SAKURA

 

Достапност: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Код на производ: SKRXSDK-117
Производител: SAKURA
Изберете дебелина на фломастер за техничко цртање SAKURA
Цена без ДДВ : 136 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
160 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

OGE4OWRjN
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот