Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Лакови, лепаци и структура

Лак и лепак за декупаж


мкд
мкд

универзално лепило

 

Цена 599 мкд


 

Цена 139 мкд


Чист лак на база на разредувач

 

Цена 169 мкд
 

Цена 209 мкд


 

Цена 150 мкд 

Цена 510 мкд


креативен сет Hobby Line Kreul

 

Цена 769 мкд


 

Цена 920 мкд


 

Цена 160 мкд


 

Цена 199 мкд


восочна паста во боја PENTART

 

Цена 189 мкд


металик восочна паста PENTART

 

Цена 239 мкд


 

Цена 319 мкд


Вообичаена цена 155 мкд

Цена 100 мкд


 

Цена 159 мкд


 

Цена 159 мкд 

Цена 95 мкд


Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

MDJiN
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница