Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Menu

 
Reels Image

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Лакови, лепаци и структура

Лак и лепак за декупаж


мкд
мкд

Идеален за различни работи со лепило

Price before discount 225 мкд

Цена 180 мкд

discount 20 %

Идеален за сите техники за декупаж

Price before discount 225 мкд

Цена 180 мкд

discount 20 %

структурен дизајнер

Price before discount 259 мкд

Цена 52 мкд

discount 80 %

 

Цена 147 мкд


Чист лак на база на разредувач

 

Цена 185 мкд 

Цена 225 мкд


 

Цена 159 мкд 

Цена 969 мкд


 

Цена 369 мкд


 

Цена 209 мкд


восочна паста во боја PENTART

 

Цена 205 мкд


металик восочна паста PENTART

 

Цена 249 мкд


декоративен лак pentart

 

Цена 173 мкд


Декоративен лак pentart

 

Цена 159 мкд


 

Цена 119 мкд


лепило PENTART

 

Цена 107 мкд


лак и лепило за декупаж PENTART

 

Цена 119 мкд


 

Цена 77 мкд


 

Цена 173 мкд


Инструкции како да нацртате фигура

25.06.2023

Цртањето на човечката фигура е нешто што навистина може да ги мачи дури и професионалните сликари. Сепак,...

Вашиот водич за техниката Pouring art

19.06.2023

Има нешто магично во истурањето боја. Тоа е како да правите некаква алхемиска напивка, па не е чудно...

Направете сами - украсни свеќи со растенија

18.06.2023

Свеќите се едноставна и непретенциозна декорација која може да го направи секој ентериер пријатен. Сепак,...

Цртеж со молив - совети за почетници и напредни

16.06.2023

Цртежот е еден од најосновните начини за вежбање на вашата креативност. Без разлика дали користите молив,...


Created by the system www.fast-webshop.com

OWNmYzE0Y
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот
Почестете се со креативно изненадување
{IMAGE}
{NAME}
На залиха Број: {NUMBER} Цената: {PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница
{SECOND_IMAGE}
{SECOND_NAME}
На залиха Број: {SECOND_NUMBER} Цената: {SECOND_PRICE} мкд
-
1
+
Додај во кошница